Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Femdetektor - ki melyiket...

Ibapro2 kérdése:

Femdetektor - ki melyiket hasznalja, tanacsok tapasztalatok kellenek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 22:21
 1/3 Sicman99 válasza:

Én a Garrett AT Pro-t használom és nagyon meg vagyok elégedve vele . Mindenfajta terepen akadály nélkül használható , teljesen vízálló , 3 méter mélységig vízbevihető . Nekem csak pár hónapja van meg ez a nagyszerű gép , de csak ajánlani tudom . A mélysége sem rossz , eddig 1,5 méter volt a legmélyebb mélység ahova le kellett ássak , sajnos tank alkatrész helyében (WW2-es területen keresgéltem ) egy traktoralkatrészt találtam :P .


Mivel én Székelyföldi vagyok , így nem tudom azt hogy Magyarországon milyen törvények vannak a fémdetektorozást illetően.


A Detech Relic Striker-jét is sokan ajánlják és dícsérik .

2017. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a Garrett Ace 250-et használom!Ez a legelső gépem! Nem drága de arra jó hogy gyakoroljon egy magamfajta kezdő!Nemrég szereztem rá nagyobb fejet!Most pl. kisebb fémtárgyat pl. gyűrű kb.20 cm ről lát meg de pl. a kályhacsövet már 60 cm-ről! Leginkább egy Deus xp-re vágynék de második helyen a Garrett At pro áll! Így viszont hogy 1,5 méterre is hoz találatot az At Pro átgondolom a dolgot! A Deus 400.000 Ft körül van az At Pro 225.000 Ft ! De az én kis Ace 250-em csak 45.000 volt használtan! :D A lényeg a frekvencia és az ár!
2017. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sicman99 válasza:

A magyar detektorok is nagyon jó minőségűek , csak azért nem ismerik őket mert nem nagy mennyiségben gyártsák és így nem kerülnek ki az internacionális piacra.

Én sajnos csak a napokban értesültem a létezésükről :( .

Itt a link hozzájuk :

[link]

2017. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!