Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem érzem jól magam...

Miért nem érzem jól magam bulikban, vagy nagy társaságban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha sok ember közé kell menjek, nem érzem jól magam, bulikban még úgysem, ezért se nagyon megyek sehova. Az osztályomban is páran tartottak szülinapi bulit, mivel most töltötték be a tizennyolcat, de inkább visszautasitottam és nem mentem, mert tudtam úgysem érezném jól magam. Úgy érzem nem nekem való a bulizás, mindenki jól tudja magát érezni, isznak, táncolnak, nevetnek, csak én nem tudok bekapcsolódni sehogysem. Most végzem a 12.osztályt és lesz majd bankettünk, oda is szivem szerint nem mennék mert tudom, hogy rossz lesz és csak rontani fogom mások hangulatát (szokás szerint),csak azért megyek, hogy ne legyen az, hogy én megint nem mgyek sehova, meg amúgyis is csak egyszer ballagok. Van még ilyen ember mint én??

2017. ápr. 1. 19:34
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonlóan vagyok, csak én nem szeretek olyan bulikba menni, amik szórakozóhelyen vannak. Nem bírom az ott lévő embereket elviselni, túl sokan vannak és ismeretlenek, nem érzem jól magam, viszont házibulikba én személy szerint szeretek járni, mert ott az én ismeretségi köröm van és max 20 fő.

2017. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én még házibulikba se nagyon szeretek járni, de már nem is igazán hivnak, mert tudják, hogy úgysem megyek.
2017. ápr. 1. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik így vannak bedrótozva. Gondolom vagy sokat piszkáltak suliban, vagy a családi légkör nem volt túl nyugodt. Ezek bele tudják nevelni az emberbe az elzárkózást.
2017. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem mersz felszabadulni. Szerintem az nagyon gaz h ha vki egy kanapen ul egesz este on magaban. Ne mondd le a kovi hbt! Probalj meg te is bulizni es ne felj a tobbiektol
2017. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat hiaba probalok bulizni, nem megy, folyton azzal torodok, hogy masok mennyire jol erzik magukat es en nem. A csaladomra meg ezt nem foghatom, nem ilyen kornyezetben nottem fel, a tesoim sokszor jartak bulizni es szeretnek is, a szuleim is jol tudnak szocializalodni es jol kommunikalnak masokkal,csak en vagyok ilyen, nem tudom miert.
2017. ápr. 3. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyatalan megprobaltal mar bulizni? Tenyleg huzd meg a felest es irany a buli
2017. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az alkoholt, egyaltalan nem iszok, nem birom. Nincs bajom azzal ha valaki iszik, viszont az idegesit, hogy akarhova ha mennenk is, minden baratomnak az elso dolga az ivas, mert ugyebár úgy leszünk menők.
2017. ápr. 3. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gaz az aki "menosegbol iszik" ha egy sort megiszol attol semmi bajod sem lesz nekem anyukam mindig azt monda, higy az alkohol ivas kulturajat meg kell tanulni! Szerintem tedd te is ezt! Felreertes ne essek anyukam nem alkoholista csak unnepekkor iszik es persze mertekkel! Szerintem ezen gondolkozz el! Szerintem a bulikban nem is kell reszegre inni magad attol csk rosszul leszel es masnap pedig nem tudsz elni! Es a bulikban nem csak alhokol hatasara lehet '"megkergulni"! Nyugi semmilyen tudatmodosito szerre nem gondolol! Hanem csak tombolj a zenere :) beszelgess emberekkel es ismerj meg uj tagokat! Probalj meg tancolni es elvezni a bulit! Sok sikert! VegEl erot magadon! :)
2017. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!