Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan budapesti színház...

Tudniakaromazthogy kérdése:

Tudtok olyan budapesti színházat, aminek van színjátszóköre?

Figyelt kérdés
Jövőre, ha minden jól megy Budapestre költözöm továbbtanulás miatt, és szeretnék csatlakozni valamilyen színjátszókörhöz. A legjobb lenne, ha olyan színjátszókört találnék, amit Budapest valamelyik színháza tart. Nem tudom van-e ilyen Pesten. Én győri vagyok, itt a Győri Nemzeti Színház tart színjátszókört gyerekeknek, illetve fiataloknak, de a színház hivatalos oldalán ez nincs feltüntetve. Ezért gondoltam lehet hogy Budapesten is van ilyen, csak nincs nagy hírneve. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. :) Ha ilyen lehetőség nincs, más színjátszóköröket is kipróbálnék, ha tudtok ajánlani valamit. :)

2017. jan. 26. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor talán a Katonának van (?) de nem vagyok benne biztos, mivel nem vagyok pesti, de én is szeretnék színjátszókörbe járni :)
2017. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) azt nem tudod esetleg, hogy milyen korosztálynak?
2017. márc. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!