Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki járt már az ausztriai Dínó...

Ki járt már az ausztriai Dínó parkban?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy elviszem a családot!Olcsóbb lenne mint egy pesti vidámpark!A képekből ítélve megérné és a gyerekek tuti élveznék!Azért jó lenne ha írnátok élményeket!
2010. máj. 5. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam, és óriási volt a csalódás.Osztállyal voltunk, és mondhatom senkinek nem tetszett.Egyáltalán nem olyan mint hírdetik.A dínók nem élethűek.Szinvonal alatti.

Ha most azt mondaná valaki válasszak a Pesti vidámpark, az állatkert, és a dínó park között, akkor a vidámparkot választanám.Nem tudom a gyerekeid mennyi idősek, és hányszor voltatok már az állatkertben.ha még kissebbek, és csak régebben voltatok, akkor azt javasolnám.Szépen át van építve, szoktak gyerekprogramok is lenne.Én a dínóparkot egyáltalán nem javaslom.

2010. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!