Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kik lesznek a fellépők a...

Kik lesznek a fellépők a 2010-es viva cometen?

Figyelt kérdés

a külföldi sztár a cascada lesz.

és a hazai fellépők közül?

megéri elmenni?


2010. máj. 4. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz olyan, hogy Balogh Brigi, Bencsik Tamara, akkor érdemes. Több embert nem tudok, aki tud énekelni.
2010. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam,hogy Hien is lesz :)
2010. máj. 4. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Legjobb új előadó kategória: Adri, BNF, InterYou, Mon Cheri, Stereo2.0


Legjobb női énekes kategória: Barbee, Bartók Eszter, Hien, Lola, Noémi Virág


Legjobb férfi énekes kategória: Ákos, Fekete Dávid, Király Viktor, LL.Junior, SP


Legjobb együttes kategória: AFC, BNF, Idiot Side, Josh és Jutta, Unique


Legjobb klip kategória: SP: Kép maradsz, Hien:Túl szép, Noémi Virág: Melleted ébredek, Lola: Callin, Zséda: Ajtók mögött


amgy az első hozzászóló vagyok.

mondom én hogy nem érdemes erre elmenni xD max. a Unique és Ákos a valami, a többi... szégyellem magam, hogy csak ilyeneink vannak, persze akiket húúú de sztárolnak!

2010. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

AntiFitnessClub, Ákos, BadBoyz, Barbee, BENCSIK TAMARA, BNF, Brasch Bence, Gáspár Laci, IdiotSide, Josh és Jutta, Király Viktor, LL Junior, Lola, Mark, Noémi Virág, Puskás Peti, Rami, Szikora Róbert, SP,Stereo 2.0, Tóth Gabi

+CASCADA!

info: BLIKK:D

2010. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem a Viva tv-t,és Bencsik Tamara klipjénél kiírták hogy:2010-es Viva comet sztárfellépő vagy valami ilyesmit.


Szóval nézd a Viva-t és kiírják.

2010. jún. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!