Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek ügyesen...

Hogyan kezdeményezzek ügyesen egy lánnyal, egy buliban?

Figyelt kérdés

Tényleg elég csak szimplán szemeznek vele, s várom míg ö hozzám jön, vagy én menjek oda? vagy csak lazán oda kell mennem és felkérni táncolni? És honnan tudom hogy nincs-e barátja? (Úgy értem nincsenek kizárva az olyan dolgok hogy vele van csak épen elment valamiért, vagy beszélget egy fiúval de nem biztos hogy a barátja csak egy ismerős)

És amúgy mennyire divat ma még mint a filmekben hogy oda küldök a lánynak a pincérrel egy olyan italt amilyet jelenleg iszik?


2010. máj. 3. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maradi vagyok, de szerintem egyértelmű, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie. :) Azt nem tudom, hogy mennyire divat a pincérrel italt küldés. Nekem még nem küldtek legalábbis. :D Szerintem lazán csatlakozz a társaságához.
2010. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát szerintem első lépésként szemezz vele, mosolyogj rá bátorításképp, aztán ha megbizonyosodtál róla, hogy legalábbis nincs ott a palija, akkor szólísd le, hívd meg egy italra. Ha van valakije, az úgy is kiderül. De ezt az odaküldöd a piát a pincérrel témát felejsd el, nagyon teátrális.
2010. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!