Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lesz?

Ilyenkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Megraktam mixen egy meccset ami ma lett volna, de azt irják elhalasztották holnapra én viszont mára raktam meg. Most ily

2016. dec. 9. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Most mitcsináljak? Már nem lehet jó a fogadásom?
2016. dec. 9. 20:14
 2/4 anonim válasza:
Ha egy meccset tettél akkor visszamehetsz a lottózóba és visszakapod a pénzed,ha többet akkor automatikusan 1-es szorzóvá válik és kisebb lesz a végleges nyereményed.
2016. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 mecsért viszaadják a pénzt. Ha többet raktál, olyan mintha megse raktad volna azt az 1-et.
2016. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most pedig azt történt, hogy volt egy olyan fogadási ajánlat, hogy mindkét csapat szereze gólt, mire én azt irtam, hogy nem. Viszont végül semelyik csapat nem szerzett gólt és a végeredmény 0:0 lett. Ilyenkor megnyertem a fogadást? Vagy az egyiknek legalább kell gólt szerezni?
2016. dec. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!