Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel eltuntethetem a szemem alatti karikakat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 19:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Alvás.Tudod mit jelent?
2016. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Photoshop, C-vitamin, folsav, vas,alvás.
2016. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: mindennap alszok 8-9 órát, és mégis ilyen a szemem ALAPBÓL! Korrektorral is bekenem minden reggel, de nem használ. Nem tudom mitől lehet, vérszegény sem vagyok, nem szoktam beteg se lenni.


Ha valamit nem tudsz, akkor ne okoskodj, hanem próbálj meg a kérdésre válaszolni. Ha pedig az sem megy, ne írj!


2-es: köszi! :)

2016. nov. 8. 18:06
 4/12 anonim válasza:

Az a probléma, hogy attól még, hogy fekszel 8-9 órát, egyáltalán nem biztos, hogy az "pihentető" alvás. Nem tudjuk, vannak-e REM-fázisaid, mély alvás stb. Az alvás fázisairól bővebben itt is olvashatsz: [link]


Alapvetően nem tudjuk, mennyi idős vagy stb. De azt javasolnám, hogy kicsit jobban figyelj oda az étkezésre, és rendszeresen sportolj, mielőtt kiosztanál, tudom, hogy mindenre ezt írják, de ez van, a súlyfelesleg hiánya (ha nem vagy kövér) nem feltétlenül az egészséges életmód jele.


Végül, de nem utosló sorban, érdemes elmenni a házirovoshoz, és csináltassatok egy nagyrutint (vér- és vizeletvizsgálat), hogy alapvető betegségeket kizárjatok. A karikás szem ugyanis betegséget is jelezhet, erről itt olvashatsz: [link]


Ha sportolsz, egészségesen étkezel és nyugtató alvás után is karikás a szemed, egyszerűen érdemes több vizet inni, naponta legalább 2,5-3 litert, nyáron még többet is és hidratálót használni (a korrektor elfed, de a bőr állapotán nem javít). Alapvetően a legtöbb magyar dehidratált, ettől a bőr nagyon rossz állapotba kerül.

2016. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kevés víz lehet az oka.
2016. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sovány vagyok, de beteg nem szoktam lenni. (Utoljára tavaly voltam beteg.) A kevés folyadék lehetséges talán.

Aludni pedig mint írtam is alszok 8 órát, de van hogy (főleg mostanában) hajnalban 4-5 óra körül felkelek, pedig suliidőben 7 előtt kelek. Természetesen visszaalszok, de bosszant hogy mindig felriadok...

2016. nov. 10. 18:47
 7/12 anonim válasza:

A vízivás tényleg nagyon fontos.

De manapság egy városban az ember nehezen jut tiszta levegőhöz, ami szintén alapvető szükséglet. Szóval hetente néhányszor, de ha lehet minden nap sétálj egy kicsit a szabadban, lehetőleg távol a forgalomtól.

2016. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fotóidon úgy tudod eltüntetni a szemed alatti karikákat, ha a képszerkesztő programban az ecset átlátszóságát magasabbra állítod, és a saját bőrödről veszel mintát a színnek. Ezután precízen el lehet satírozni a sötét karikákat.
2016. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha genetikailag vagy olyan akkor semmit nem tehetsz. Nekem is ilyen. Napi 1,5-2 liter víz, vitaminokat is szedek, átlag 7 órákat alszom és mégis ilyen.
2016. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az èn pàromnak is karikàs a szeme àllandóan. Ha sötètebb színű a szem alatt a bőr, mint a többi rèszen az utalhat szívbetegsègre is. De ha genetikailag karikàs szem ès sajnos van ilyen, akkor nem nagyon van mit tenni.
2016. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!