Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik olyan youtube ami...

Létezik olyan youtube ami vifi nélkül működik?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 11:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye.
2016. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összefoglalnám röviden a lényeget:

NEM LÉTEZIK.

2016. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy valaki ekkora hülye legyen. Szerintem inkább hülyére vesz mindenkit. Értem én, hogy a nap adja a meleget, de ki fűti?
2016. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A 40+ -osoknak nehéz magyarázni....
2016. nov. 6. 22:21
 25/30 sirmax válasza:
100%

Kérdésedre a válasz: nem létezik.

Amit tudnod kell, hogy a youtube egy netes szolgáltatás (mint írták korábban mások is), azaz a tartalom nem a gépeden van hanem valamelyik internetes szerveren, mikor megnézed a videót akkor egy kliens programmal csatlakozol és az internetről nézed meg.

A probléma az, hogy minden programnak szüksége van internetre, hogy erre mivel csatlakozol wifi, 4G, Edge, vezetékes előfizetés stb.

A lényeg, hogy kell az internet csatlakozás.

Arra lehetőség van, hogy egyes videókat letölts és sima média playerrel megnézz, de mint szintén írták mások ez már a te telefonodon foglalja a helyet ami igencsak szűk, az internethez képest, legyen bármekkora is a telefonod tárhelye. Szóval összefoglalva ismét: nincs olyan alkalmazás ami internetes csatlakozás nélkül az internetről tartalmat tölt le.

2016. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

te politikus vagy?

A megnyilvánulásaid és segítőkkel szembeni hozzáállásod alapján elmehetnél simán szóvívőnek valamelyik nagy párthoz.

2016. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
A nap vicce :-D
2016. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Te olyan hülye vagy xd Nem azzal van gond aki válaszol hanem a kérdéseddel nem gondolod ? Internetes videó megosztó portál gondolj bele hogy létezne már olyan program amire gondolsz ? Ahoz az összes youtube videónak benne kéne lenni a programba ami szintén lehetetlen mert annyi hely nincs 1 telefonon se! nincs ilyen alkalmazás ne legyél gyökér fogd fel ez van :D
2016. nov. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ird már be a play áruházba hogy youtubemp3
2016. nov. 15. 06:32
 30/30 anonim ***** válasza:

Ez kamukérdés, nem? Ilyen hülye ember szerintem nem létezik.

"A 40+ -osoknak nehéz magyarázni...." Sírok :'D

2016. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!