Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Le tudná valaki írni nekem...

Le tudná valaki írni nekem ezt a viccet, vagy belinkelni?

Figyelt kérdés
Nagyjából arról szól,hogy van egy fiatal pap,akinek az öreg azt tanácsolja,ha lámpalázas igyon meg egy kis bort.majd az esperestől kapja a levelet,hogy milyen csúnyán beszélt.
2010. ápr. 26. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
google
2010. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam,de úgy emlékszem volt másik is ilyen.


A fiatal pap élete elso prédikációjára készül és igencsak ideges. Kérdezi a püspököt, hogy mit tegyen. A püspök aszondja, hogy mikor ö volt fiatal pap ö is ideges volt, és ennek leküzdésére egy kis vodkát tett a vízbe ami a pulpituson van, és abból hörpölgetett prédikáció közben bátorítás végett. A fiatal pap úgy is tett, és nagy sikerrel vette a kanyart az elsö prédikáción. Mindazonáltal egy papírlapot talált az öltözöasztalon a püspök úrtól. És emigyen szól az írás: "Azt mondtam hörpölgetni, nem nyakalni. Nem 10 apostol volt hanem 12. Nem 12 parancsolat van, hanem 10. Mária állapotos volt, nem pedig felcsinálta a jó Isten. A Szent Szüzet nem hívjuk Bas**tlan Marisnak. Dávid megölte Góliátot és nem szétrúgta a seggét. Az asztali imádság nem úgy van hogy: Adjál kaját, adjál piát dicsöítsük Isten fiát! A szentháromság nem Pápa, Kölök és a Négyszellem. A keresztet egy kézzel vetjük és nem kettövel keresztbe. A mise vége: menjetek békével. Nem pedig: húzzatok a Pax-ba.

2010. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy ez.


[link]

2010. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ismertem a viccet, csak a megszólítás nekem így volt:

A Fater, a Kölyök, meg a Kriptaszökevény :D

2010. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2010. ápr. 30. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!