Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki kiesik a játékról a vidámparkban? Vagy a sok adrenalintól leáll a szíve?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első nem igazán valószínű, ha nem úgy indul neki, hogy "én akkor a közepénél kiugrok", hanem normálisan beköti magát/a hullámvasútban pl. nem áll fel vagy ilyenek, kizárt, hogy megtörténjen. Komoly biztonsági előírásoknak kell megfelelniük az ilyen gépeknek! Azonkívül pedig ha reális esély lenne rá, hogy kiess, gondolj bele, már senki sem járna vidámparkba!

A második pedig csak akkor fordulhat elő, ha szívproblémái vannak az illetőnek, de erre külön felhívják a figyelmet, hogy ilyen estben nem túl tanácsos vidámparkba járni...

2010. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szívproblémákkal a legkomolyabb dolgokon szoktam ücsörgöni és semmi bajom
2010. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!