Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2017 Snowattack fesztiválra...

2017 Snowattack fesztiválra valaki tervez innen menni? Aki már volt esetleg pár mondatban a tapsztalatát, véleményét leírná?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Én tervezek, még nem voltam, de élménybeszámolókat már hallottam. Nagyon veretős elvileg, napközben board, persze közben zene, pia, fürdőruhás csúszás, matraccal, este fáklyás, a matt sötétben, nomeg minden este vadulás.. egy fullos fesztivál, annyi különbséggel, hogy ez egy síparadicsomban van, nem vízközelben. :)
2016. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel hogy az ételek szörnyűek és nagyon kimerült leszel a hét végére 😀

Szobákra vigyázzni kell mert végignézik az összeset és ha kicsit is piszkos akkor bukta a kaució!

Vigyetek sok piát mert ott nem nagyon lehet kapni a közelben (vagy csak nagyon drágán)

Kössetek mindenre biztosítást és utazásnál is végig vigyázzatok a felszerelésetekre meg a táskáitokra!

Ne síeljetek ittasan mert akkor nem érvényes a biztosítás és ha bármi történik sokba fog kerülni

Ja kajáról még annyit hogy zacskóslevest tésztát kenyeret vigyetek mert éttermek drágák és nem is jók (hütték nagyon gagyik)

Jó bulizást!!!

2017. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!