Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Molnár Krisztián...

Szerintetek Molnár Krisztián vagy Bartos Cs. István fog tovább élni?

Figyelt kérdés
Mindkettő 0-24-ben önpusztít és mérgezi magát,de szerintem korához képest Molnár Krisztián rosszabb állapotban van. Én inkább Bartosra fogadnék emiatt. Szerintetek ki dobja fel később a talpát ? :)

2016. aug. 23. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ehez azt is tudni kéne, hogy kamerán kivűl mivel táplálkoznak.

Mert ha Bartos kamerán kivűl nem papírt eszik ill, Kiki nem chipset meg colát akkor nem feltétlen fognak korán meghalni.

De így saccra Kikit mondanám. Írdatlan nagy felesleg van rajta és ez nagyon megterhelő a szervezetének.

2016. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Kemény(sokat isznak) alkoholisták tovább élnek.
2016. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki az a Molnár Krisztián? Már sokat hallottam a nevét, meg, hogy "mennyire szerencsétlen" sokak szerint, viszont nem találom a csatornáját. Kíváncsi vagyok, milyen videói vannak.
2016. aug. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem Bartos csak a videókban eszik annyi szemetet amúgy rendes kaját eszik. Bár igaz rengeteget piál és dohányzik és 37 évesen 50-nek is simán kinéz tehát idő előtt öregszik.

Molnár Krisztián viszont cukorbetegsége ellenére is liter számra issza a colát meg piál és egy tizessel fiatalabb is Bartosnál.

2016. aug. 26. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom. Igazából mindkettő egy gyökér. Bartos egy f🅰sz aki bárkinek beszól az utcán ,de annak ellenére egy nyíkhaj kis köcsög akit egy mozdulattal letudsz zúzni. Molnár Krisztiánnal meg egy egész Monster Truckot ki tudnál párnázni ,hogy a játékosokat felfogja ,ha ütköznek.


Szóval nem tudom...Én most így Istikére fogadnék ,mert ő olyan kajákat eszik amik mocskos szinten rombolóak (és harmincasként kinéz ötvenesnek). Kikike meg valamilyen szinten normálisabban étkezhet ,annak ellenére ,hogy egy egész disznó ólat eltarthatnál belőle.

2016. aug. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Bartos Möster örökké fog élni.

Kedvenc videóm, amikor üzen Molnár Krisztiánnak, hogy ne búsuljon hogy kicsi a po:cse.

2016. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Bartos tovább él. Úgy bizony dá!
2016. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát bartós nem csak a kamera előtt eszík úgy ahogy ezt már egy csidejóban is mondta.Kiki is ugyan azokat zabálja mint a videóiaban.De ha úgy vesszük bartós most 37 éves azthiszem kiki meg 27.Szóval kikinek legalább 10 évet kell még élnia ha most meghalna a möster.De szerintem bartós ha nem cigozik annyit meg kevesebbet piál.(Mostanában kevesebbet cigizik a munka miatt meg a piát is kicsit lecsökkentette a munka miatt)Szóval bartós eléldegélhet úgy 45-50 életévéig de lehet többig is.Embere válogatja.Kiki viszont semmit nem változik sőt inkább romlik szerintem.Most kik 27 szal egy 10 évig még elédegélhet ha semmit nem változik.
2016. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Bartos, egyértelműen. Csak rájuk kell nézni.
2016. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Izévoka válasza:
Nagybau
2017. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!