Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akciójelenetek fanfictionba?

Akciójelenetek fanfictionba?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy elég akciódús fanficen dolgozom, de valahogy nem az igazi... :/ Amikor írom, akkor tök jó, meg minden, de egy idő után nem tudok bele olyan jeleneteket írni, amik kissé akciódúsabbak, pörgősebbek (pedig szükség lenne rájuk, mert a fanfic témája történelmi - akció), és az én fejemben meg általában csak csöpögősebb, romantikusabb jelenetek fogannak meg.

van ötletetek, hogy mit írhatnák bele, mitől izgalmasabb lesz egy - egy rész?

(Ha szükséges, privátban szívesen küldök részletet annak aki kéri, hát ha úgy "jobb" ötleteket és tanácsokat kapok.)

:)



2016. júl. 29. 11:34
 1/1 GerIta ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok ezzel, de meg kell, hogy mondjam, én ilyenkor úgy alkotok, hogy kevés szereplőt egy véletlenszerű helyre juttatok (úgy, hogy ne legyen eély egy darabig a szétválásra) és akkor a karakterek szócsatát vívhatnak, vagy akár tényleges fizikai küzdelembe is átcsaphat az acsarkodásuk. Nem tudom, te hogy vagy vele, de szerintem nagyban megnövelik egy akciójelenet értékét, és hatásosságát, ha egy teljesen nem várt pillanatban jön, mondjuk egy érzelmileg túlfűtött pillanat félbeszakadtával. Ha végképp nem működik, akkor képzelj el egy lehetséges folytatást, majd tedd pontosan az ellenkezőjét. Ennyi információval egyenlőre ennyi tippet tudok adni, de örülnék, hogy ha internetre készül a fanfiction, akkor belinkelnéd nekem.

(Ha még írod a fanfictiont, akkor nekem küldhetnél részleteket, és szívesen segítek)

2016. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!