Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Forma 1 Hungaroring jegyvásárl...

Forma 1 Hungaroring jegyvásárlásban segítenétel?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék a pénteki napra egy 9 eurós jegyet a bronz tribünre. Bent volam az IBUSZ jegyirodában és azt mondták, hogy ott csak bérleteket árulnak, pénteki jegyet nem. Interneten nem akarok vásároni a szállítás díja és a kezelési költség miatt. Az irodában azt mondták, hogy a helyszínen biztos hogy tudok venni a bronz tribünre jegyet. Szerintetek ez igaz? Ha nem, akkor hol tudom megvenni a jegyet? Lehetőleg személyesen.

2016. júl. 3. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább rendeld meg neten, nem sokat számolnak rá, és így biztosan meglenne.

1780-ért hozták ki nekem, nem számoltak rá semmit.

2016. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézd meg a gpticketshop.hu weboldalt. Az Apáczai Csere János utca 11. szám alatti irodában (volt Mahart ház) van a magyar forma 1 klub jegyértékesítő irodája. A 3. emeleten a második irodahelyiségben van, amit keresel. hétfőtől csütörtökig asszem 8-16-ig, pénteken 8-14-ig vannak nyitva.
2016. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet a helyszínen jegyet venni! tavaly apa is ott van ( ugy volt hogy nem jön be de aztán meggondolta magát és utolso pillanatban vett ott ) szoval lehet :D
2016. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintetek lesz a helyszínen pénteken, a bronz tribünre jegy? mert nem akarok úgy járni, hogy elfogyott, a drágábbat pedig nem tudom megvenni
2016. júl. 14. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így megyek,de valszeg goldot veszek mert elég meleg lesz,napon szétégnék.. :D szerintem lesz,sose szokott teltház lenni péntek
2016. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!