Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogyan kell el küldeni...

FONTOS! Hogyan kell el küldeni külföldre egy /rajongói/ levelet? ( Kifejtve, további kérdések a leírásban! )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Angliába készülök rajongói levelet küldeni életemben először. Ennek okán kicsit bizonytalan vagyok a levélküldés néhány lépéével kapcsolatban...

Persze van elképzelésem arról, hogy hogyan kell, de inkább felteszek pár kérdést.

Kicsit hosszú lesz, elnézést!


Amit sikerült már megtudnom, hogy nemzetközi válasz kupon, vagyis IRC kell ahhoz, hogy választ is kapjon az ember.

Nos, ezt itthon nekem már nem sikerült beszereznem, mert postán nem segítenek, azt se tudták mit akarunk, ill olyan infó is van, hogy ez már megszűnt...

Viszont bonyolultabban és segítséggel sikerült ( elvileg! ) IRC-t szereznem! Ezt úgy tudtuk csak megoldani, hogy egy ismerő Amerikából megkérte az ő ismerőét, hogy küldjön kupont Angliából neki, ő pedig elküldte nekünk Magyarországra...


Most először az a fontos kérdésem, hogy amit kaptam az valóban válasz kupon? Vagy esetleg olyasmi, ami helyettesíti azt? Mert szerintem sajnos ez nem az, de abban reménykedem, hogy esetleg ez is megfelelhet a célnak. Nem tudom, hogy hogyan néz ki ez a IRC kupon, de utána néztem és az amit én kaptam nem is hasonlít a kuponra... Mivel azt is olvastam viszont, hogy már nincs ilyen kupon, nem vagyok biztos abban sem, hogy amit kaptam feltétlenül használhatatlan lenne.


Szóval, linkelem hogyan néz ki amit én kaptam:

[link]


E mellé még kaptam bélyeget: [link]


Ez légi postára vonatkozik, nem? Fogalmam sincs tehát, hogy IRC helyett végül miét ezt kaptuk, vagy hogy ez akkor használható-e rajongói levél küldéshez vagy nem...

Tudok ezekkel kezdeni valamit? Tényleg fontos lenne nekem egy értelmes válasz!!


Egy máik kérdésem az, hogy a levelem mellé, a borítékba egy a saját címemmel felcímezett, máik borítékot is kell tennem, ugye?

Illetve ha autogramot szeretnék kérni, akkor nekem kell képet küldenem vagy számíthatok arra, hogy kapok az aláírással együtt?


Előre i köszönöm, ha tudtok segíteni! Főleg a kuponos-bélyeges dolog lenne tényleg fontos!!!



2016. jún. 29. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!