Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 19 évesen mennyire voltak...

19 évesen mennyire voltak megszállotjai a bulizásnak, alkoholizálásnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak haverokkal heti 1 kocsma, bulizás az tudjuk kiknek van.
2016. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában elég rendszeresen minden péntekre becsúszott valami. Rendszerint kocsma, aztán egy italbolt vagy Spar kifosztása után városban császkálás. Házibulik ritkábban, inkább csak szilveszterkor és nyáron.


Koncertek inkább ősz felé 2-3 évente, még két plakát pont 2008-2009 környékéről megvan (akkor voltam 19), plusz valamikor pont akkortályt volt Children of Bodom turné a Blooddrunk album apropójából, azon is ott voltam.


Fesztiválból Hegyalja, a 2009-es heti bérlet szalagja még mindig megvan. Talán még a 2008-as is, de a 09-es pont itt mellettem a fiókban. A koncertjegyeket, egyéb szalagokat és apró relikviákat egy borítékban eltettem valahová.


Ami pedig az alkoholizálást illeti, alkalmanként több lecsúszott, alkalmanként kevesebb. Van alkalom, amire nem vagyok büszke.

2016. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
Semennyire. Utolsó évem volt középsuliba, és úgy tanultam mint a kisangyal.
2016. jún. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Papi Gonzales ***** válasza:
hát....én még mindig nem józanodtam ki....
2016. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!