Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mogyoródi Aquarénában mekkora...

Anonymus.lány kérdése:

Mogyoródi Aquarénában mekkora átmérőjű saját gumicsónakkal lehet felmenni a csúszdákra?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom hogy órákat kell sorban állni egy kerek gumicsónakért vagy kerékért vagy minek hívjákért és láttam már régebben hogy valaki sajátot visz fel és ezzel sk időt spórol. Gondoltam veszek én is egyet, de több méretben is van és nem tudom melyik az amelyik nem túl kicsi és nem is olyan nagy hogy ne férjek be vele a csúszdába.

91 cm, 119 cm vagy 122 cm?



2016. jún. 8. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha az aquaparkban veszed meg, ott olyat árulnak, ami jó a csúszdára.
2016. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hol árulnak? Ott a bejárattal szembeni kis boltban?
2016. jún. 11. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2016. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem fognak felengedni vele a csuszdara, csak az aquapark altal adottal mehetsz fel. Uszomester vagyok, ugyhogy tudom.
2021. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!