Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha lányként elakarok kezdeni...

Ha lányként elakarok kezdeni a youtubeon videózni akkor milyen videókat osszák meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok sminkelős videókat mint minden lány. Mivel én elég érdekes és vicces lány vagyok mások elmondása szerint inkább ezt akarom kiemelni de nemtom hogy kezdjem el. Tudtok ötleteket videókhoz?

2016. jún. 5. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted és elképzelésed, ne videózz, hiszen az egésznek az lenne az alapja.
2016. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sanya456123 válasza:
100%
Remélem nem baj hogy fiúként válaszolok. Semmikép sem bemutatkozós videóval. Inkább próbáld meg úgy hogy belecsapsz. Azt nem tudjuk kitalálni hogy mik az elképzeléseid de azok szerint kezdd el az egészet
2016. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan stand up-comedy jellegű, olyan humorosan sztorimesélős -fajták jók lennének neked. Meg talán esetleg ökörködések, de valami csajos stílusban, vagy nem tudom. :)
2016. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!