Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » El tudná nekem valaki magyaráz...

El tudná nekem valaki magyarázni, hogyan kell használni a régi orosz Vilia fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Találtam egyet nagyimnál, édesanyámé volt, de nem tudom, mit jelentenek az objektíven lévő számok. Szeretném, ha elmagyarázná valaki.
2010. ápr. 9. 16:43
 1/3 omadjoe ***** válasza:
tedd el emlékbe! én is azt tettem az enyémmel. amugy az egyik amin a végtelen szám van az a távolság, a másik a film érzékenységi száma. belül felsö számsor a fekete-fehéré, alul jobboldal a szinesfilmé. de ehhez a géphez már sztem nem találsz megfelelö filmet. asszem a szinesnél 130-as fényérzékenységü film volt hozzá a legjobb. '87-'94 között használtam... gyönyörü képeket lehetett vele késziteni. kint! benti képhez csak vakuval lehetett használni, hogy jo legyen a kép.
2010. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Azt is megtudhatom, hogy a felhúzó rész és a kis "ablak" közötti tekerhető gombot mire kell használni? tudom, hogy már nem mai darab, de kíváncsi voltam, tettem bele színes filmet, még nem hívattam elő, majd ha megtelik, kiderül, jó lett-e. :)
2010. ápr. 10. 18:06
 3/3 omadjoe ***** válasza:
semmire, csak emlékeztetö. hogy milyen fényerzekenységü film van benne. persze ezt is a filmhez be kell állitani.
2010. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!