Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vettem egy Vr box vr szemüvege...

Vettem egy Vr box vr szemüveget, beletettem a telefont, de egyáltalán nincs olyan érzésem mint ha ott lennék a játékban, videóban. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Egy samsung galaxy xcover 3-mal használom, de kipróbáltam samsung galaxy j5-el is. úgyan olyan volt :(

2016. máj. 4. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazi VR élményre vársz ahhoz jobban zsebbe kell nyúlni :D Az ilyen pár ezer forintos "vackok" meg sem közelítenek egy Ocolus Riftet, illetve telefonos változatnál egy Gear VR-t. Ezek a telefonos VR szemüvegek is főleg bizonyos telefonokkal működnek jól, amikben van normális támogatás stb. Eleve ez az egész elég kezdetleges még szerintem, rendben van hogy már kezd egyre jobban elterjedni de azért még van hova fejlődni.
2016. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. máj. 5. 13:10
 3/3 Viper73 válasza:

Igazán fantasztikus válasz volt! :D

Senki ki se próbálja a 10.000 Ft-os VR Boxokat.

Mindenkinek 200 ezres Oculust. Na jah. :)

Én valószínüleg soha nem fogok Oculust venni, ill. ha majd mondjuk 40-50 lesz az ára. Persze elismerem és le a kalappal, nagy technika, csöppet Apple túlárazást érzek.

Viszont vettem egy Wayteq cuccot és nagyon jól elbohóckodunk vele, ezt a 10 rugót nem bánom.

Annyit hozzátennék, hogy a Samsung J5-n még interaktív játékot nem tudtam elindítani, azért is keveredtem ide, választ keresve. A régebbi Samsung S3 Neo-m meg visz mindent mint a huzat. Gyroszenzor hiányt tapasztaltam eddig komoly készülékeknél is. De ezt nem tudom elfogadni, szóval keresgélek tovább, miért vagyok ekkora láma.

2016. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!