Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Keresek egy vörös hajú színész...

Keresek egy vörös hajú színésznőt! (? )

Figyelt kérdés

Bocs, nem tudtam hova rakni...

Szóval, vörös hajú színésznő neve kéne, lehetőleg 14 körüié. De, ha nem az, az sem baj! Szóval, természetes vörös hajút, és fiatalt! (Szóval ne egy 70 évest!)

Előre is köszi!



2016. ápr. 17. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Karen Gillian?


[link]


Vagy másnéven Amy Pond. :D

2016. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bár nem 14, de fiatal és vörös :))

Jane Levy

2016. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


De, azért még várok válaszokat!

2016. ápr. 17. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
OMG Karen Gillan nagyon cuki csaj O.o NEEE most látom hogy ő volt a galaxis őrzőiben a kék csaj :D levágták a haját.. :( mindegy, köszi az infót xD
2016. máj. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Doki társaként volt a legjobb. :D
2016. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi 6os (feltételezem az 1es vagy:), elkezdtem nézni és baromi jó sorozat! régebben néztem, akkor nem ez a csávó volt a doki de ez se rossz, sőt :) a szombatom csak abból állt hogy végig nézem az 5. évadot :'D
2016. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja nagyon jó sorozat. 6ik évad lett a legjobb. Máig nézem legjobb sci-fi ami jelenleg fut. Szórakoztató, összetett, elgondolkodtató és minden benne van. Bár nehéz megszokni hogy mire megszokod az egyik dokit, már jön egy másik... Imádtam Matt Smith-et, Capaldi-t most kezdem csipázni, de a kövi évad végén elméletileg kiszáll.
2016. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tini, de még fiatal: Rose Leslie

Festett vörös: Sophie Turner

2016. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elena Gheorge-re gomdolotan elsőnek bár nem eggyezik, egyik kérdéssel, sem, mert ugyan vörös a haja, de kb 30 éves, és nem színésznő, hanem énekes
2016. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!