Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Estleg ismertek tinédzsereknek...

62742 kérdése:

Estleg ismertek tinédzsereknek való szórakozóhelyeket? Nem a diszkók érdekelnek

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és gondoltam,el kéne látogatnom szórakozóhelyekre,mertinden korombeli ezt teszi,de nem kedvelem a diszkókat. Valami csöndesebb helyre szeretnék elmenni,például olvasó klubokba vagy ilyesmi helyekre barátokat szerezni,mert magányos vagyok. Egyetlen barátom van,ő is mesdze tőlem,ideje túltennem magam a régmulton. Most kerültem új iskolába,de nem sikerült beilleszkednem.

Kérlek titeket,kíméljetek a gúnyolódásoktól!

A válaszokat előre is köszönöm



2016. ápr. 11. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,de Budapest érdekelne
2016. ápr. 11. 19:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács. Iskola általában tele van ilyen programokkal. Legalábbis magaméból indulok ki: például gólyabál, felolvasó est, szónoklati verseny, sport körök, énekkar stb. Nézz utánna az iskolában szerintem, hiszen velük fogsz leélni jópár évet.
2016. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az igazságért leleszek pontozva, de ilyen olvasóklub gondolatokkal nem fogsz beilleszkedni. Hiába, 2016 van. Ha közel áll hozzád a sport, akkor azt csináld.
2016. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!