Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek stílusos késni és...

Szerintetek stílusos késni és korábban lelépni egy gimis partyról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ...Gimis party nincs.Nálunk mindnek IHB lett a vége.
2010. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Késni stílusos, lelépni viszont gáááz. Nem birod az iramot, gyenge vagy, csíra vagy? stb. De ha iskolai rendezvény, akkor egyenesen ajánlott elhúzni a csíkot különben stréber vagy. :D

Amúgy nálunk se volt ilyen gimis party. Szerencsére.

2010. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj a gimis partykkal? ez igazából ilyen bál féleség...
2010. ápr. 6. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Gólyabál? Denevér-derby? Éjszaka a suliban? Nálunk ilyenek voltak... Hát ugye vannak a stréberek, akik azért mennek el, mert nincs jobb dolguk, és most hűűű de bulizni fognak. És ott az iskola "menő" bandája, akik azért mennek el, hogy a strébereken röhögjenek. És persze van egy pár különc, aki valamiért gondolt egyet és eljött.

Kösz én ebből nem kérek. Nem voltam se stréber, se lúzer, se menő, 12 éves korom óta megvan a saját életem, ami nem közintémény függő. A gimiben menők ma vagy egyetemre járnak és bukdácsolnak zárótól záróig, vagy kőbalták, akik egy értelmes összetett mondatot nem tudnak megfogalmazni. Tisztelet a kivételnek!

2010. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát..ezis egy vélemény :)

Nálunk nincsenek ilyenek, mivel egy viszonylag ,,elitt" gimnáziumba járok. :)

2010. ápr. 6. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ehm, ez a Berzsenyi-ben történt annó úgy tudom az is elég elit gimi, ennek ellenére ugyanolyan klikkes az egész. Egy gimi nem a tanulóitól lesz elit, hanem a tanáraitól, legalábbis szerintem. A tanításra nem is volt panasz, de az iskolatársakat sehol nem választhatja meg az ember. Minél elitebb egy gimi, anál "sznobabb" diákok járnak oda.
2010. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Banketten én direkt késtem. F.25. Miért? MErt volt jobb dolgom,eleve nagyon gondolkodtam elmenjek e,mert a tanári kart úgy ahogy van utáltam minden,és nem voltam hajlandó leülni velük egy asztalhoz.A társak miatt mentem csak el,hogy elköszönjek tölük végleg.Voltak jó arcok is,de többnyire mindenki utált mindenkit akkoriban. És jóval a vége elött el is húztam a fenébe.Nem bántam meg. Pont jó volt így.Sőt meglepetésként ért sokakat hogy bevágódtam késve.NEm gondolták hogy eljövök,ha már elejétől nem voltam ott.
2010. szept. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Énis klikkbe tartozom és jó érzés. igaz vannak elvárások is... de amúgy jó, mert tudom h valaki vagyok.és fontosnak érzem magam. mert tartozom v.hova.
2010. szept. 26. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a normális, ilyen korban klikkesedni kell és kész. :)

Én mindig is kicsit érettebb voltam/vagyok a koromnál, és önállóbb. Ettől nem vagyok e több, sem kevesebb, sem más, én ilyen vagyok, és így szeretem magam. A klikekkel sem volt soha bajom, csak egyikbe sem akartam tartozni. Külön-külön mindenkivel jókat dumáltam, mindenki szeretett.

A berzsenyis

2010. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!