Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miskolc Rockwell disco milyen?

Miskolc Rockwell disco milyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk elmenni március 12-én rendezett bulira a csábítás éjszakájára. Valaki volt esetleg az elmúlt években? Mik a tapasztalatok? Pozitív és negatív véleményekre vagyok kiváncsi :)

Szerintetek mennyibe kerülhetnek a jegyek ?

Köszönöm szépen a válaszokat! Tapasztalatlan vagyok e téren! :(

21/N



2016. márc. 2. 20:49
 1/4 anonim válasza:
nem valami jó hely... ha nem tetszel a kidobóknak akkor elküldenek hogy jóéjszakát vagy egyetemi diákokat kérnek tőled hiába külsős is bemehetne, a termek nem rosszak, zenék se rosszak, de egy heringparty az egész,táncolni tudsz normálisan mert löknek fel szinte, 1000 ft vagy 800 ft a belépő asszem,
2016. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2016. márc. 4. 09:43
 3/4 anonim válasza:
Még annyit, hogy a pénteki partyk általában tele vannak ilyen kis 16 éves, baseball sapkás, zsebtolvaj gigolokkal... Szombaton már elviselhetőbb a társaság.:)
2016. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés, hogy miért van dob ki a kidobó, ha nem tetszel neki: Face & Dress kontroll van minden bulin. Ez azt jelenti, hogyha a kidobó azt mondja menned kell, akkor menned kell. Hívhatsz rendőrt is, de akkor is annyi történik, hogy a rendőr is elmondja ugyanezt. Be kellett vezetni, mert jó sok nem éppen szép arcú egyén oda járt balhézni.

Sajnos csak most találtam meg ezt a kérdést, így nem tudtalak lebeszélni, hogy elmenj a Csábítás Éjszakájára. Elég gáz szokott lenni sokszor, sokan szó szerint értik, hogy elcsábítsanak bárkit (nemtől függetlenül, nem csak pasik, hanem csajok is csinálják ezt). Erre meg rátesz még egy lapáttal, hogy nagyon drága hely a Rockwell, olyan jó bulik meg nem szoktak ott lenni, hogy azt mondja az ember kiad annyit italra és belépőre.

2016. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!