Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szívassam meg az egyik...

Hogyan szívassam meg az egyik rohadt iskolatársamat úgy hogy azt megemlegesse és ne tudja hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Többen piszkálnak az iskolában én meg úgydöntöttem hogy visszavágtok már több szívatást kipróbaltam nekem jó az agyam az ilyesmihez de most valami iszonyatos kéne aminél nem bukok le.
2010. márc. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább csajozz!!:-)(már ha fiú vagy!:D)

Ne foglalkozz velük,mmindíg vannak ilyen köcsögök akik másokat piszkálnak,segítenék neked de igazából semmi ötletem nincs!Hány éves vagy?És mivel szoktak piszkálni?

2010. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szarj az uzsonnájukba.
2010. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerezz egy nagy, egész testet befedő esőkabátot, meg valakit, akinek van jogosítványa és kocsija. Ha ez megvan, akkor pár hétvégén keresztül figyeld meg ezeket az arcokat. Hogy hova járnak el, mikor érnek haza, mikor vannak egyedül. Ha már van valami biztos elképzelésed, hogy mikor és hol találod meg őket egyedül, akkor simán fejbetolod hátulról valami nehéz tárggyal, bevágod a csomagtartóba, és nyomás a legközelebbi erdő. Ott aztán eljátszogathatsz vele. Ajánlott megölni, hiszen akkor nem tud befújni. Mivel rajtad van az esőkabát, véres valószínülegn em leszel, azt az erdő egy másik pontján ásd el.


Ha körültekintő vagy, gyakorlatilag kizárt a lebukás esélye.

2010. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jujj ez azért kicsit már durva!
2010. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!