Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van közöttetek valaki aki...

Coty kérdése:

Van közöttetek valaki aki gyűjti a régi Meglepetés magazinokat? Szükségem lenne az egyik számra de nem tudom megszerezni

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az egyik, talán 2 vagy 3 évvel ezelőtti magazinban csináltak egy interjút egy iraki családdal, akik többek között arról is beszéltek hogy leégett a házuk, meg a nő mutatta hogy szőrtelenít cérnával stb. A nő neve Fatima azt hiszem. Nagyon nagyon fontos lenne ez a lapszám, kérlek ha valaki tud segíteni, tegye meg!köszönöm
2010. márc. 21. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Könyvtárakban általában megvan 5 évre visszamneőleg, ott le tudod fénymásolni. vagy hívd fel a szerkesztőséget és küldenek egy fénymásolatot vagy bescannelik. Nekem már küldött így szerkesztőség szaklapból, amit sehol nem tudtam megszerezni.
2010. márc. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!