Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért gáz az, hogyha valaki...

Miért gáz az, hogyha valaki nem bulizik és foglalkozik az iskolával is?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és képtelen vagyok megérteni, hogy miért jó az valakinek, ha minden péntek este leissza magát a sárga földig és egy teljesen ismeretlen emberhez dörgöli a 3,14csáját- majd ugyanezt eljátssza még egyszer a hétvégén. Végül pedig kiakad, hogy miért áll több tantárgyból bukásra?! Ma délután is egy ehhez hasonló gondolkodású leányzóhoz volt szerencsém, aki bejelentette, hogy én szörnyen gáz vagyok amiért nem bulizok ilyenkor,hiszen péntek este van! És hát most vagyok fiatal. De én nem is akarok. És szerintem ez így van jól. Nade: Azon meg végképp meg vagyok lepődve, hogy a lányoknak(/fiúknak) a szülők veszik a piát, cigit, hogy tessék csak, meg engedik a burzsoá gyerekeknek, hogy megd.gják a lányukat, csak mert az apuka pénzeli a fiát- aki ezáltal a lányt is. Na ez mi? Hova fajul még ez a világ? Vagy velem van baj? Eddig azt hittem normális vagyok, de most egy ismerős által olyan világba csöppentem ami elgondolkodtat. (megjegyezném még, hogy nem egy antiszociális szürke kisegér vagyok, csupán pia és szex nélkül is tudok szórakozni, és le tudom vezetni a feszültségem cigi nélkül is. Pl kérdés feltevésben :D)

#péntek #buli #miaszarnak
2015. nov. 20. 21:13
 1/3 anonim válasza:

Pff! Ne is törődj velük nekik csak az a "király" meg a "zsír", ha be vannak baszva és cigarettáznak. Jól tudom, nekem is vannak ilyen ismerőseim. Nem gáz, ha tanulsz, a barátaiddal beszélgetsz, esetleg sportolsz vagy

bármi, jobban teszed hidd el. Én is ilyen "stréber" vagyok hogy nem megyek le focizni meg "rajulni" a barátaimmal, inkább otthon játszok, lejárok kardotforgatni egy nyugis helyre és élvezni a természetet.S lásd én is szoktam tanulni a sok buli helyett és nem bánom meg. Okos vagy, így tovább! :D :) Elnézést a helyesírási hibákért!

2015. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 23 vagyok, és megbántam :D persze nem kötelező inni egyébként, de a szórakozás fontos. mondjuk én is inkább egy koncertre mennék el. 1-2 sör lecsúszik, és kész is, hisz nem attól érzem jól magam, hanem a társaságtól, akivel vagyok :D
2015. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16 évesen a tanulás tényleg fontosan, aztán érettségi után még van idő bőven szórakozni. Az egyetemi és fősulis klubok sokkal jobbak, mint a korai lerészegedés.
2015. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!