Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ipad vagy Gopro?

Ipad vagy Gopro?

Figyelt kérdés
A típust és az árakat most hagyjuk figyelmen kívül. Ti melyiket vennétek? Mindkét eszköz lehet csak szimpla szórakozásra használva vagy feladatra/munkára. Pro kontra is jöhet.

2015. okt. 27. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyikkel tartalmat fogyasztasz, a masikkal pedig keszitesz...Melyikre van szukseged? Nincs szerintem sok ertelme ennek a kerdesnek.
2015. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt az maga a kérdés hogy szíve szerint ki melyiket venné és miért. Az maga a kérdés hogy melyiket lehet jobban kihasználni. Az hogy mire az itt nem lényeges.
2015. okt. 27. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Gopro, mert azzal extrémebb helyeken is lehet kamerázni, de az iPad csak munkára jó.
2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt engem az is érdekelne hogy az ipadet milyen munkára lehet használni. Tudsz mondani pár példát?
2015. okt. 27. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ipad kvázi egy notebook. Dokkolóval főleg. Az appok miatt nagyon sok dologra használhatod, míg a goproval csak kamerázol. Filmet nézni, zenét hallgatni ppt-t átfutni, projektorra kötni, netezni(annak minden előnyével), könyvet olvasni, játszani, nyomtatóra küldeni dolgokat, emaileket olvasni, netán grafikai dolgokat csinálni(megélhetési szinten azért nem), más kütyüket irányítani nem lehet egy goproval. Ezekre persze egy mobil is képes, csak a tabletek kijelzője kényelmesebb. Ha egy youtube videós lennék, netán "extrém" sportoló akkor a goprot választanám, de egyént nem.
2015. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van...iPad-el rengeteg dolgot tudsz csinálni, míg gopro-val csak kamerázni...ennél nagyobb különbség szerintem nem kell...gopro-val nem fogsz netezni sehol...szóval én sem értem a kérdés miértjét.
2015. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miert nem egy biciklit hasonlitasz ossze turostesztaval, kinek melyik kell?


legalabb almat naranccsal, erted, mindketto gyumolcs, de gopro egy nagyon komoly kamera, amivel (CSAK) videot tudsz kesziteni extrem helyzetekben is akar, de emailezni, megnezni holnap milyen ido lesz, csetelni a haverokkal, pizzat rendelni NEM tudsz, ezekre ott az iPad

2015. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!