Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Neketek tetszik az új eclipse...

Neketek tetszik az új eclipse trailer?

Figyelt kérdés

szerintem nem olyan jó, mint a newmoon-os volt, igazából nem is mutatnak benne semmit, amit eddig ne láttunk volna

ti mit gondoltok?


2010. márc. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem valami nagy durranás, de szerintem azért nem olyan rossz. Mondjuk rámehettek volna kicsit jobban a Victoriás eseményekre, vagy valami mert ez így egy kicsit unalmas.

Egyébként csak nekem tűnt úgy vagy Victoriát már tényleg másik színésznő alakítja?

2010. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, a 3. részben Victoriát már nem Rachel Lefevre, hanem Bryce Dallas Howard alakítja

bár én Rachelt jobban bírtam..............

2010. márc. 14. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy elmegy, kicsit tényleg uncsi, de azért nézhető. Szegény Robertet kezdem sajnálni annyi festéket felkentek rá... szerintem ennyire nem volt fehér az előző két részben... vagy csak nekem tűnik úgy? És Kristen mintha kicsit meghízott volna:p Furi.

Najó nem vagyok én ennyire szőrszál-hasogató, csak első látásra ezek tűntek fel rögtön:p Azért várom a filmet... már "csak" 108 napot kell rá várnunk, ha nem többet:p

2010. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem a newmoon végén, az erdei jelenetnél tűnt fel, hogy Robertet mennyire kimeszelték....

és ebben a trailerben szerintem a kontaktlencséje sokkal világosabb, mint korábban....eddig nem volt ennyire feltűnő, de most azért eléggé látszik....XD

2010. márc. 14. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez még szarabb, mint a többi film, pedig a trailer-be a jó cuccokat szokták belesűríteni.

Tehát előre lehet tudni, hogy ismét egy szar filmmel gazdagodunk.

2010. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!