Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rajz pályázati témánk a "Fény...

Misa-chan55 kérdése:

Rajz pályázati témánk a "Fény és árnyék". Hogy valósítsam meg?

Figyelt kérdés
Oke hogy arnyekol valami valamit, de ennel tobbre gondoltak szerintem. Pl. Pokol&Menny vagy vlmi tul kepzelt dolog. Kep otletek is johetnek, koszonom!:)

2015. szept. 29. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy csak a fény oldal keltsen "szeretet" hangulatot a sötét oldal pedig "magányt". Ha meg tudod ezt valósítani, tuti siker kb...
2015. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy is tudnám értelmezni, hogy pl. rajzolsz egy nagyon kontrasztos portrét, ahol szépek a fények és az árnyékok...nem feltétlenül pokol/menny, kétségbeesés/remény témában gondolkoznék.
2015. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Koszonom, ertem mire celzol:)

2.Pont ezt mondtam hogy ez oke, de ok tul gondoltak azt, de azert koszi

2015. szept. 30. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Bocs, nem sikerült rendesen végigolvasnom a kérdést, kávézás közben néztem, még valószínűleg nem ébredtem fel teljesen xD
2015. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!