Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki eljönne velem a westend...

Valaki eljönne velem a westendbe csajos vásárlásra? : D

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 08:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
14/L :d
2010. márc. 14. 08:48
 2/25 anonim ***** válasza:
Én elmennék ha nem lenne hideg az utcán.:)
2010. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát a westendben nincs hideg:D Mondjuk szombatra nem mondott hideget:-O :D
2010. márc. 14. 09:45
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

Én szívesen elmennék veled! ;P

Üdv: Pedobear


Oké, komolyra fordítva a szót... 14 évesen már "csajos vásárlásra" alias plázázni járnak a kislányok? Hova jutunk... Szerintem inkább fogj egy könyvet és olvass vagy töltsd el hasznosan az idődet.

2010. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ne aggódj olvasni is szoktam rengeteget:D

egyébként nem az életem a vásárlás,néha szoktam eljárkálni,csak most épp ott tartok hogy alig van ruhám és elkéne menni de egyedül nem szeretnék anyukám meg nem ér rá mivel most költöztünk el egy új állása miatt:(

2010. márc. 14. 10:31
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Akkor megnyugodtam, bocsi hogy így "neked támadtam", csak tudod lassan idegbajt kapok attól, ha néha elmegyek vásárolni, akkor ilyen kis vihorászó tizenévesekkel van tele az egész hely, kész vénasszonynak érzem néha magam köztük... :D
2010. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok,te jövőhéten ráérsz?:)
2010. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
igen egyszer voltam eddig a westendbe és velem egykorú csajok szaladgálnak meg majdnem fel is löktek:-o lenéztek mert nem vagyok ott olyan jártas pedig ugyanúgy öltözködöm mint ők..és semmi baj,megértem hogy egyből az jött le a kérdésből..nem így akartam:) hány éves vagy hogy vénasszonynak érzed magad közöttük?:D
2010. márc. 14. 11:08
 9/25 A kérdező kommentje:
10:49 aha hétvégén,akkor is csak szombat meg péntek:D hétközben meg vasárnap tanulnom kell hogy behozzam a suliban a lemaradást:D
2010. márc. 14. 11:09
 10/25 anonim ***** válasza:

nekem is szombat és péntek a jó:)

vasárnap én is mindig tanulok...:S

majd megbeszéljük .

:)

majdnem 14L hihi:D

2010. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!