Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz ez az...

Szerintetek is gáz ez az Unfield gyerek?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, hogy nagyon menő lett a tinik körében. Én azt vettem észre rajta, hogy tipikusan egy buta proli gyerek lehet aki megjátssza magát, hogy ő milyen okos és mennyi fogalma van, tapasztalata a világról neki, miközben még talán a 18-at se töltötte be :D

2015. szept. 22. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok eleme van a kérdésednek.

Jó pár videóját megnéztem és nincs vele bajom. Persze nem egy géniusz a srác(nem tudom minek videózik valaki, ha a beszéd is csak a 20. vágás után megy) ahogy te is írtad eléggé proli, de az, h valaki proli, vagy értelmiségi szülei vannak egy fiatal srácnak azzal sem jót, sem rosszat nem mondtál róla. Ismerek olyan diplomás, több nyelven beszélő személyt aki sötét mint az éjszaka és akkora tahó, hogy elmondani nem lehet. Ellenben vannak olyan barátaim akiknek érettségiük van és egy szakmájuk és nagyon tájékozott, intelligens emberek. Szóval ezzel a proli dologgal vigyázzunk.

Visszatérve Unfield-re, nem károsabb a személye mint a legtöbb bulvárban hempergő celebnek. Egyébként ez a legnagyobb baj a youtube-al, hogy akármennyire is szabad de felemelhet olyanokat mint ő.

Tehát mindenféle tartalom nélkül nézik tízezrek a videóit. Van aki elszáll, mint Dancsó, van aki semmit sem ér mint Unfield, szerintem az egyetlen népszerű videós az Szirmai, tartalmat gyárt, nem önreklámot.

Unfield-ot tinik nézik leginkább, ki hitte volna?:D A tinikre mindent rá lehet sózni(tinifiú bandák, tini horrorfilmek, akkor miért ne ennék meg a tini kedvenc videósokat is?)

A kérdésedben írtad, h szerinted okosnak tartja magát, am szerintem nem vélekedik így saját magáról:D a véleményét mondja el a saját kis felfogóképességével a világról. Nem várhatod el azt, hogy csak értelmes mondatok legyenek a youtubeon :D Ne legyenek ilyen téveszméid. Inkább keress hiteles youtube-osokat:)

2015. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem jó videós. Bár a beszéd nehezen megy neki...

Mindenki eldönti magának ki jó és ki nem!

2015. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt... Régóta hallgatok magyar ug rap zenét és nemrég találtam rá youtube-on, szerintem nagyon ügyes. Megnéztem pár videóját is és lehet hogy néha "beleakad" a beszédébe de jól tud improvizálni és kreatív ami elég fontos dolog. A beszéden meg lehet csiszolni még. A véleményével jó pár témában egyetértek, vannak komolyabbak is. Pedig nem vagyok már tini, 20 elmúltam. :)
2015. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is jó videós. Dehát mindenkinek ugye ugyanaz nem tetszhet :)
2015. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom
2015. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!