Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A heti/havi lapokban mint a...

A heti/havi lapokban mint a Nők lapja, Blikk, stb. a fotókat egy-egy sztorihoz honnan szedik? Kimondottan erre a célra vannak saját fotósaik és modelljeik?

Figyelt kérdés

Mert nagyon sok fotó nem úgy tűnik mintha erre külön fizetnék azokat akik rajta vannak. Nem arrol beszélek ahol a celebek, hírességek fotóvannak, vagy arról a személyről ameyikről a cikk szól.

Nem tudom ha értitek, hogy mire gondolok.


2010. márc. 13. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

a kép alatt vagy oldalt fel szokták tüntetni a forrást.Általában hír-fotóügynökségektől szerzik.

ilyen pl.->

havariapress

2010. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.glowimages.com

pl.ez is egy képekkel teli oldal,találomra választottam a mai újságból(Blikk) egy cikket.Az alatt volt ez az oldalcím..

[link]

1.voltam

2010. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Fogalamam nem volt ez, hogy működhet, így már tiszta. Köszi :-)
2010. márc. 14. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!