Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A gépem nem tud futtatni...

A gépem nem tud futtatni programokat a c és d meghajtóról, valamint nem is észleli ezeket. Mi lehet a probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Bekapott a laptopom egy webssearches hijacker vírust,ezért elkezdtem kiírtani.belenyúltam a regedit programba is,méghozzá úgy,hogy beírtam a keresőjébe hijacker programok neveit,és ha talált valamit,akkor azt töröltem.ezután feltelepítettem a yac programot,amit lefuttattam többször is. Majdnem mindent kiirtott 2 program kivételével,amiket további próbálkozás során sem sikerült kiirtani.látszólag minden rendben volt,a böngészőm tiszta volt.újraindítottam a gépet.Ezután az fogadott,hogy hang nincs,a programok többségét nem tudom elindítani,bluetoothot nem tudja futtatni,filmet nem tudok lejátszani stb.megpróbáltam letörölni a yac programot,de nemhogy az uninstallal nem lehetséges,még úgy sem,ha az egész mappát akarom kitörölni.próbálkoztam rendszer visszaállítással is,de mivel nem jelez ki c és d meghajtót ezért ez sem lehetséges.

2015. szept. 18. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
keress egy rendszervisszállítási pontot a fertőzés előttről és arra állítsd vissza gépet
2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!