Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Blogindításban segítséget kérnék?

Blogindításban segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam a legjobb módja annak, hogy kiadjam magamból az összes stresszt és megvitassam magammal/olvasókkal/akárkivel az élet nagy kérdéseit, és legalább leírjam a velem megtörténő dolgokat(bonyolult családi helyzet), indítanék egy blogot, de fogalmam sincs melyik jó, melyik nem; melyiket lehet a leginkább egyedivé tenni/személyre szabni komolyabb háttértudás nélkül (gondolok itt a css és html kódra meg hasonló finomságokra), melyik blogszolgáltatást látogatják többet, hol írnak több kommentet (nem a népszerűségre hajtok, de egy-két tanács tényleg jól jönne, mert a barátok szépen elpárologtak útközben.., szóval a kommentelési hajlandóság hol magasabb); tényleg minden érdekelne ami a blogolással kapcsolatos, bármilyen tanácsot elfogadok, és mindenféle segítség jól jönne, ami itt témába vág.


Előre is köszönöm! :)



2015. szept. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Wordpress vagy Blogger.com. De szerintem a blogger jobban boldogulnál, főleg mivel kezdő vagy. Itt mindent megtalálsz, amit a blogolásról tudni kell:

[link]


Nekem sokat segített, ezért ajánlom neked is. Bár, hogy őszinte legyek, nem hiszem, hogy bölcs dolog ilyen témában blogot indítani, mert jóformán a kutyát se érdekli, ha valaki a mindennapjairól ír. Vagy ha mégis olvassák, akkor azért, hogy tudjanak mibe belekötni. Szerintem egy naplóval jobban járnál.

2015. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia :) én blogger.com-ot ajánlom, nekem nagyon bevált, és egyszerű kezelni :) Engem amúgy érdekelne a blogod :)
2015. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! írtam prívátüzit olvasd el kérlek! :)
2015. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!