Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok youtube-on HD...

Miért nem tudok youtube-on HD videókat nézni?

Figyelt kérdés

Lazán betölt akár 1080p 60 fps-es videót is, de mégis lehet kb. 3 fps-es a videó.

Még 30 fps-es 720p-s videónál is.

Lehet, hogy a laptopom szar?


2015. szept. 2. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen konfiggal próbálod?
2015. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Heló!


Ha a laptopod régi, úgy 7-8 éves, és már akkor sem volt a legerősebb, akkor simán elképzelhető ,hogy nem bírja.

2015. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Valószínű videókártyával van a baj.
2015. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem régi, de már akkor szar volt...

2012-es laptop, Packard Bell Easy Note TV

AMD Dual-Core Processor A6-4400M (2x1.33)

4 GB DDR3 Memory (ez tudom nem is rossz)

A videókártya nevét most nincs kedvem megnézni, ha fontos, akkor írjátok, de azt tudom, hogy 300mhz-es

2015. szept. 2. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez a gép bángyenge. Próbáld meg splash pro-val lejátszani - miután töredezettségmentesítetted a gépet, és miné ljobbna felszabadítottad az erőforrásokat. HA nem emgy, akkor nincs remény, újat kell venned, ha HD-ban akarsz filemzni.
2015. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már úton van egyébként a gamer pc, úgyhogy nincs akkora gond :D

De ezzel a laptoppal is tudtam régebben nézni 1080p-s videókat.. 60 fps-eseket soha

2015. szept. 2. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
A Splash palyert az új géphez is javaslom. Nekem néha volt problémám HD filmekkel, más lejátszó esetén. Splash-el sosem.
2015. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Javaslom, hogy nézd Internet Explorerrel vagy Edge-el!

Nálam csak ez a kettő viszi akadozásmentesen a YouTube videókat, akár fullHD vagy adott esetben 4k-ban, és egymagos régi pentiumom van egy HD4870-es kártyával! :)

2015. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!