Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki kinek lenne az...

DarkKnight kérdése:

Szerintetek ki kinek lenne az ellensége? (Marvel vs. DC)

Figyelt kérdés

Ezeket biztosra tudom: Batman vs. Fekete párduc vagy holdlovag Aquaman vs. Namor, a torpedó Higanyszál vs. Flash Fekete kanári vs. Vészmadár Sólyomszem vs. Zöld íjász


Javítsatok ki, ha tévedek! A többi karakternek kit tudnátok ellenfélnek adni? És ezek közül a párbajok közül, ha lehetne győztes ki lenne az? A saját párbajaitok győzteseit is írjátok le!



2015. aug. 29. 17:02
 1/4 Gőte ***** válasza:
Vasember vs. Steel, Hulk vs. Grundy, Dr Strange vs. Dr Fate, Beetle vs. Firefly, Fekete Özveny vs. Macskanő, Marvel kapitány vs. Shazam
2015. aug. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Batman vs. Fekete párduc vagy holdlovag - Batman

Higanyszál vs. Flash - Flash

Sólyomszem vs. Zöld íjász -ez nehéz kérdés, tekintve, hogy mindkettő kitűnő íjjász


Superman vs Thor vagy Hulk

bár Hulk inkább Solomon Grundy vs Hulk

Esetleg Batman vs Vasember (gazdag, okos, nincs szupererő stb)

Darkseid vs Thanos

Galactus vs Anti-Monitor

Feket Özvegy vs Macskanő vagy Nightwing

Ant-Man vs Atom

DeadPool vs Deathstroke

Elongated Man vs Mr Fantastic

Thor vs Shazam

2015. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elárulom, én Marvel fan vagyok, ti is írjátok oda, de ne aszerint ítéljétek a győzelmet. Szerintem így:


Batman vs. Holdlovag= BATMAN


Batman vs. Fekete párduc: Szerintem döntetlen


Aquaman vs. Namor= Hát... mivel Namor valamennyire tud repülni, ezért én őt gondolnám


Higanyszál vs. Flash= Pont ugyanolyanok de valószínűleg Flash gyorsabb


Fekete kanári vs. Vészmadár= Egyértelműen a Fekete Kanári


Sólyomszem vs. Zöld íjász= Szerintem sólyomszem, de ezt lehetne vitatni

És az újabbak:


Thanos vs. Darkseid= Egyértelműen Thanos, de kellenek a kövek a totális győzelemhez


Hulk vs. Solomon Grundy= Hulk, mert minél mérgesebb, annál idegesebb


Thor vs. Shazam= Ők nem teljesen egyformák de Thor a nyerő a pöröly miatt

2015. aug. 30. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok Én Dc fan.

De belátom, hogy a DC-s karakterek elégé overpowerek. Viszont azt nem tudom, hogy a Hulk vs Solomon grundy-t mikor számítjuk győzelemnek mivel ugye Grundy lényegében halhatatlan. De ha egy harc (nem halálig vagy ilyenek) akkor Hulk. Meg kíváncsi lennék egy Thanos vs Darkseid kövek nélkülire.

Thor vs. Shazam azért gondoltam, mert mindketten lényegében istenek, villámokat szórnak stb. Meg annyi a Flash vs Higanyszál egyértelmű Flash.

2015. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!