Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem kihívásokat...

Írnátok nekem kihívásokat amiket meg kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Szeretnék YouTubera feltölteni kihívásokat/challangeket de nem túl durbákra gondoltam.Ilyeneket ne írjatok:

-fahéj challange

-só+víz challange

-3 l milk challange

-citromlé challange

Olyanokat is írhattok amiket ti találtatok ki.Köszönöm :)



2015. aug. 23. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsoldkiagépet cselendzs
2015. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első az már a durva kategória...XD

én múltkor egyik kiscsaj csatornájára írtam ilyesmit, csak én azt, hogy törölje le a csatornáját yt-ról...na az tényleg egy kihívás lenne neki.

sosem fogom fel, hogy mi abban a kihívás, hogy megiszol 3 liter tejet...lehet, hogy kicsit kellemetlen, de ki nem tudja megcsinálni?

a kihívás attól kihívás, mert a többség elgondolkozik azon, hogy lehet gond lenne belőle, ezért nem tudja, megcsinálja-e.


ha megfűszerezzük azzal, hogy 2 hetes, nem hűtőben tárolt tejből kéne meginni 3 litert, úgy hogy aztán egy hétig fosol, vagy esetleg mehetsz gyomormosásra, na az kihívás...de ez semmi XD

2015. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!