Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol, és hogyan ismerkedhetnék,...

Hol, és hogyan ismerkedhetnék, akár baráti (lányokkal is) akár párkapcsolat céljából Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy 3 éve költöztem Nyíregyházára. Mivel nem itt nőttem fel, barátaim sem nagyon akadnak. Elég egyedül érzem magam, nincs kivel elmenni szórakozni, moziba, de beszélgetni sem. Akiket megismertem itt, vagy gyerekük van már, és mindenre az a kifogás, vagy soha nem érnek rá. A közösségi oldalakon tartott kapcsolatok meg ellaposodnak. Társkeresőztem egy ideig, de pár randin kívül semmi több nem volt. Szüleim nincsenek, és nem akarom az életem leélni egyedül egy panelban. 29/ L

2015. aug. 15. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolgoz, munkahelyen is lehet ismerkedni. Szólítsd meg az embereket. Legyél nyitott, beszélgess és ne csak az időjárásról. Lépj be a nyíregyháza facebook csoportba.
2015. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj edzeni, járj hülye kurzusokra, keres klubokat.. könyv meg ilyesmik.
2015. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!