Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megasztár 5-re jelentkeztem,...

Megasztár 5-re jelentkeztem, és még nem írtak vissza. Mikor fognak?

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja jelentkeztem a megasztar5.tv2.hu honlapon,és még nem írtak vissza.mit tegyek??

Amúgy a lakcímhez csak a várost kell írni,vagy az utca,házszámot is??


2010. márc. 8. 14:42
 1/9 anonim válasza:
Mindet adatodat ami szükséges ahhoz,hogy felkeressenek valahogy..tehát igen, a házszámot is.
2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és küldeni fognak valamit??
2010. márc. 8. 14:47
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint levélbe
2010. márc. 8. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
ÉS pénzbe kerül?
2010. márc. 8. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól mert jelentkeztél nem biztos hogy behívnak,van egy ismerősöm,ő is jelentkezett a megasztár3.ba,de még csak be sem hívták meghallgatni!!Szerintem már a legelején szortíroznak!ha szerencsés vagy behívnak,ha meg nem ..... hát sajnos ez van ....
2010. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na most visszaírtak,és azt írják,hogy:


Kedves Leendő Megasztár!


Örömmel vettük, hogy jelentkeztél műsorunkba. Kérlek, látogass el a www.tv2.hu/megasztar weboldalra, és töltsd ki a jelentkezési lapunkat! Jelentkezésed csak akkor lesz sikeres, ha mindegyik mezőt kitöltöd. Ha kitöltötted és elküldted az adatlapot, várj türelemmel, nemsokára felvesszük Veled a kapcsolatot! Légy része a Legendának - Légy Te az Év hangja 2010-ben!


Üdvözlettel: A Megasztár szervezői



Na az a baj hogy ez:www.tv2.hu/megasztar

a weboldal nem jön be,mármint betölt,de hol itt a jelentkezési lap???

2010. márc. 8. 22:15
 7/9 anonim válasza:

Keresgélj még rajta biztos ott lesz az is :-)

Vagy lehet,hogy még küldenek valamit.

Sok sikert!!

2010. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ;)
2010. márc. 9. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:
azért nem hívtak még, mert ezek szerint rosszul töltötted kia lapot, egyszerűbb ha felhivod a feltüntetett tel számot
2010. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!