Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon gaz amit csinalok?

Nagyon gaz amit csinalok?

Figyelt kérdés
Amiota betoltottem a 16. eletevemet azota nem birok magammal. Minden masodik heten discoba /valamilyen buliba vagyok. Eleg surun hanyok az alkoholtol , fuvezni is fuveztem mar 3x. Inkabb romakkal baratkozom , akik nem a legtisztabbak , nem tudom miert, de vonzanak. Ha nem veluk akkor ,,majdnem csovesekkel '' logok..van olyan pillanatom (mint most is) , hogy nem tartom ezt helyesnek, de olyanok is vannak amikor semmi sem erdekel.. Nem tudom melyik utat valaszam? Vagy hagyjam had sodorjon az elet? Fiatal vagyok meg?

2015. júl. 30. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, elég gáz. A bulizással alapvetően nincs semmi baj, alkalmanként az alkohollal sem, de mértékkel, nem pedig úgy, hogy hányj tőle... a füvet meg a "csöveseket" meg ahogy van felejtsd el szerintem, miért nem lógsz inkább a haverjaiddal?
2015. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enis igy vagyok vhogy. Ugy erzem hianyzik vmi. Az eletembol. Eddig azt hittem a buli de nem. jobban erzem magam,de meg mindig van egyfajta uresseg.

De ezen hetvegeken elfogadom ,jol erzem magam,leszarom masok velemenyet meg szinte mindent..

Ha nem herbalt szivsz az meg nem gond meg hetvegi pialas szerintem.

Viszont romakkat hagyjad,meg a hasonlo alakokat...

2015. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!