Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Siófokon milyen hely a Palace?...

Siófokon milyen hely a Palace? Mennyire durvák a bulik?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A hely maga normalis szerintem, a zene altalaban valami alja Trance/Dance egyveleg. A durvasag alatt nem tudom mit ertesz, nyilvan itt is van aki bebaszik, becuccozik es kivan mint a diszno, de ez egyaltalan nem olyan egyedulallo jelenseg hogy csak a "durva Palace"-ra lenne jellemzo.
2015. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sokat járok ilyen helyekre és elmondom az őszinte véleményem. Szerintem a Palace nyáron a legjobb klub egész Magyarországon. Még az olyan pesti "nagyokat" is lealázza, mint például a Rio. Siófokon a leggagyibb hely szerintem a La siesta, viszont a Renegade és a Flört sem nyűgözött le. A captain morgan kellemes meglepetés volt péntek éjjel, de amit a Palaceban megtapasztaltam szombaton, az egyértelműen életem legnagyobb diszkós élménye volt. Az is tetszik benne, hogy az egész terület hatalmas. De tényleg, HATALMAS:D Rendesen el tud tévedni az ember odabent. Belépőt 2500-ért vettem elővételben a Palace caféban. Ebbe benne van a belépő és az oda-vissza taxi. Minden nap van italakció, azaz ha befizetsz +1000 forintot, akkor ingyen ihatod az aznapi "menüt". Aki szeret ilyen helyekre járni, annak egy esélyt muszáj adnia a Palacenak, mert az egész univerzum marha jó. Az egyetlen igazán zavaró dolog, hogy az ezüstparton van, a belvárostól rohadt messze. A belvárostól a taxi is kb 8 perc alatt tud kivinni, szóval előre kell gondolkodni.
2015. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!