Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vlogoljak youtubeon? 14/L

PoppyBaba kérdése:

Mit vlogoljak youtubeon? 14/L

Figyelt kérdés
Már pár hónapja tervezem, hogy egy youtube csatornát készítek, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy szerintetek miről lenne érdemes vlogolni. Valami olyat szeretnék ami nem unalmas, és nem kopi, mert nem akarom hogy más videósok rajongói rámszálljanak és azt írják minden videóm alá hogy kopizok. Értelmes válaszokat kérek! Előre is köszönöm a segítségeteket!:))

2015. júl. 13. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy egyedi ötlethez csak kreativitás kell. Az, hogy idegenektől várod a választ, arra utal, hogy nálad ebből épp hiány van. Majd ha segítség nélkül rájössz, hogy mi az, ami egyedi és amihez van is érzéked, akkor térj vissza újra a kérdésre.
2015. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak ötleteket kértem. Az nem azt jelenti, hogy nem vagyok kreatív. De hát mindenkinek más a véleménye..
2015. júl. 13. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem semmirol. az a 15 perc hirnev nem eri meg szerintem, a korosztalyod nagyja ha jo, ha nem jo amit csinalsz, cikizni fog . en a helyedben ettol megkimelnem magam.

egyebkent ha valamilyen hobbid van, akkor arrol vlogolnek a helyedben, pl . koromdiszites, frizurak keszitese, sminkek keszitese, vagy rajzolas / festes / gyongyfuzes / horgolas / tortadiszites / fozes / oltozkodes, barmi kb

2015. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit, felmész a YouTube-ra, és csak azt látod, hogy a fiatalok challenge videókat csinálnak, sminkelőseket vagy gameplayeket, erre pedig már nincs igény.
2015. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van. ha nincs semmi ötlet, akkor felesleges. illetve csinálhatod, de ne várd, hogy bárkit is érdekelni fog.
2015. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egysejtűek életéről, egész jó kis sorozat lenne, még nézném is.
2015. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Saavedro ***** válasza:
Engem a DNS transzkripciója és transzlációja érdekelne, valamint a génsebészet/génterápia, abban nagy bizniszt látok a jövőre nézve.
2015. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!