Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Honfoglalóban mik a szabályo...

A Honfoglalóban mik a szabályok a különszobai játéknál?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem szabad várazni.

2015. jún. 28. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem várazunk. Nem támadunk 400-as megyét. Mindig a magasabb pontszámú játszótársat támadjuk. Sajnos az új verzióban nem nagyon tudja már ezeket senki.
2015. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked mi a neved honfin, megkérdezhetem? Hátha már játszottunk.. :)))
2015. júl. 28. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Physio volt, de már egy ideje nem játszom.
2015. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna ennyire nem kicsi a világ, nem ismerős.. :DD
2015. júl. 29. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nincs semmi szabály. Nem fognak bannolni, ha várazol. Én a régin és az újon is váraztam.
2015. júl. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: tudod a honfoglaló etikai kódexet nem véletlenül találták ki, és a kérdés ugye a különszobás játékra vonatkozott.

[link]

Versenyben viszonylag minden megengedett, a különszobában viszont az etikai szabályokat ILLIK betartani. Mást csak akkor illik játszani, ha a többiekkel előre megbeszéled és beleegyeznek. Nem a különszobában kell erőt fitogtatni, arra ott a versenyszoba (bár értelme ott sincs).

Természetesen nem kaphatsz érte büntetést, ha nem tartod be az illemszabályokat, de meglesz rólad az emberek véleménye, teljesen jogosan. Sajnos egyre kevesebben tartják be ezeket a szabályokat, nem véletlen, hogy ott tart ma a játék, ahol...

2015. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Tudom, hogy arra vonatkozott. Én is arra vonatkozóan írtam.

Én azért nem tartom be, mert hülyeségnek gondolom. Ha tényleg azt akarnák, hogy ne legyen lehetőségünk várazni, akkor letilthatnák ezt a funkciót a különszobáknál. Ha pedig azt akarnák, hogy lehessen dönteni ki akar várazni és ki nem, akkor úgy kéne a kialakítani a különszobákat, hogy várazós/nem várazós különszoba. Mindenesetre én várazok, de a másiknak is megadom a lehetőséget, sőt örülök is ha próbálkozik levárazni, és nem akadok ki, ha leváraznak.

2015. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt várazós/nem várazós különszoba, de megszüntették, pedig volt értelme. Sőt, még hegylakós szoba is volt, ahol addig ment a játék, amíg csak 1 játkos maradt. De annak is megvoltak egyébként az íratlan etikai szabályai, ott pl. mindig azt illett támadni, akinek több tornya van fenn.

Mondjuk sosem értettem, hogy mi értelme különszobában várazni, amikor úgyse számít, de biztos velem van a baj :P Ugyanígy nem értem, hogy különszobában mi értelme segítségeket használni.

2015. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van a 7 esnek ha nem szabad várazni miért nem szüntetik meg? Szerintem úgy izgalmas a játék... Úgy lehet sorsfordító is a "küzdelem"... Akkor tudok én is izgulni a játékon ha már csak egy váram van és imátkozok hogy csak ne találja el xD...
2019. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemrég azért cseszett le egy játékos hogy hogy merészelem használni a segítséget... Na álljunk csak meg... Nem azért kapjuk hogy használható legyen?... Akkor azt is töröljék aztán kész... Hogyan hódítsam meg az országot ha nem illik várazni? Semmi értelme nincs anélkül a játéknak... Baromi unalmas lenne
2019. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!