Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne értelme? Olvasnák?

Lenne értelme? Olvasnák?

Figyelt kérdés

Nyaron van egy csomo ido es ezt szeretnem viszonylag hasznosan eltolteni.

Nem dicsekedni jottem de sok helyen jartam mar egy atlag korombelihez. Egy csomo emlekem elmenyem es tapasztalatom van azokrol a helyekrol es arra gondoltam hogy egy amolyan "utikonyv szeru blogot" kezdenek irni kepekkel meg minden.

Szerintetek elolvasnak? Erdekelne ez valakit?



2015. jún. 24. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokan írnak ilyesmit, időeltöltésnek hasznos. Ha reklámozod és híreszteled, biztos el fogják olvasni. :)

Sok sikert hozzá!

2015. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 24. 22:12
 3/7 anonim válasza:
Ha kész a blog írd meg a nevét! ;)
2015. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, mások hogy viszonyulnak hozzá (szerintem mondjuk pozitívan), de engem mindenképp érdekelne!

Megadod majd a címét? Sok sikert hozzá! :)

2015. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudod írni, lehet sikere...biztos, hogy több értelme van egy ilyen blognak, mint annak a rengeteg önjelölt novellaíró önlengésének...
2015. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Persze megadom a cimet csak valamikor Juliusban kezdek majd bele :)

Orulok hogy olvasnak sokan :):)

2015. jún. 25. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hűű, ez nagyon jól hangzik! A címét írd majd meg, kérlek, mert engem érdekel!
2015. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!