Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen világítást használjak,...

Milyen világítást használjak, hogy a videóim ilyen stúdióhatást adjanak vissza? (link)

Figyelt kérdés
[link] Van nagyon jó,full HD kamerám,tehát a videók minősége tökéletes,mégis hiányérzetem van.Stúdióhatást szeretnék elérni,és hogy a színek is tökéletesen látszódjanak.A kamerabeállítás lehet a gond,vagy a rossz fényforrás?Ablakkal szemben ülök,van egy LED lámpám,kb.8x20 centis.Viszont a végeredmény nem ilyen hamvas,gyönyörű,hanem tisztára csillog a fejem.Ötletek?(nem tudom,hogy jó kategória-e)

2015. jún. 23. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod az a vicces a fő kérdésedre hogy végig ott van a szemed előtt . Nézd meg a nő szemét ,és megkapod a választ . :D


Láthatod a pulillájában hogy egy kör sugárzó előtt ül ,messzebb jobbra meg van egy függőleges fényforrás is de biztosan van ott még egy derítő is.


A körsugárzó közepén figyel a kamera.


A nőnek 10 kiló festék van az arcán már csak azért sem csillog a feje.


A másik titok a kamera. Milyen kamerád van pontosan?


Ha csak az árát mondod abból is megmondom tud e ilyen színeket és dinamikát . A dinamikai tartománytól függ hogy egyáltalán képes e megjeleníteni egy időben az arcod legfényesebb részét és a legsötétebbet. Ha a kamera nem tudja akkor tök mindegy mivel világítod magad ,a filmed nem lesz híradó bemondó minőségű.

2015. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,láttam a szemét,a kör és függőleges sugárzót is.Valószínűleg akkor még több műfény kell?Mert az én szemembem a "kör sugárzó" az ablak.Akkor valószínű az a baj?A kamerám JVC Everio GZ-R15,80 ezer volt.
2015. jún. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!