Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen árak voltak tavaly a...

Milyen árak voltak tavaly a Volt fesztiválon?

Figyelt kérdés

És mennyivel emelkedhetnek erre a nyárra?

Gondolok itt pl gyros, sör, hot-dog árára.

köszi!



2015. jún. 19. 13:57
 1/5 Lacko_O válasza:
Sör 500-600 körül, hot-dog pedig irreálisan drága, az nagyon nem éri meg. Inkább megéri kimenni a városba egy menüre, sok helyen ilyenkor még direkt Volt-menü is van
2015. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! enni mi is inkább kint gondoltunk, bár néha úgyis bent is lesz zabbantás.

szóval 700 fölé nem nagyon megy majd a sör ára, jól gondolom?

2015. jún. 20. 21:27
 3/5 Lacko_O válasza:
Ebben én is nagyon reménykedem :D
2015. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szigeten tavaly 600-650 volt a sör, gondolom a volton is hasonlóan alakulnak az árak.

kaját szerintem semmiképp nem éri meg bent venni, annyi pénzből amit megspórolsz ha kint eszel, minden este szétbulizod magad.

jó bulit, ott találkozunk :D

2015. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az áron kívül a minőség is lényeges. Az italokba alig éreztem alkoholt. A narancslé már 11-12 fele elfogyott, egy normális italt nem lehetett kérni. Vodka narancs: 1230. Egy óriáspalacsintáért is ennyit kértek. Nagyon nagy csalódás nekem ez.
2015. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!