Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten milyen jó szórakozó...

Budapesten milyen jó szórakozóhelyek/diszkók vannak?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresnénk, ahol nincs túl nagy balhé, viszonylag olcsó, fiatalok vannak. Voltunk eddig mori2-be, peaches n cream-be.Hallottunk már kraft-ról meg a rió-ról is. Valami más? Csütörtökön mennénk.

2015. jún. 16. 19:59
 1/4 anonim válasza:
Trafiq, ötkert, corvintető, romkert, kraft, stb stb
2015. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hétvégén tudom ajánlani a Mori Ligetet, Up-ot, Remix clubot.

A Ligetben 9-ig feleáron vannak a koktélok, a Remixben pedig 10-ig lefogyaszthatod a belépőt.

2015. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Peaches and cream-ról én is rosszakat hallottam. Pl teli van c***nnyal.
2015. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Café del Rio: nem rossz hely, csak kint van Bp szélén, de ahhoz képest az árak nem alacsonyak. A korosztály változó, inkább középkorúak. Mivel félig nyitott hely, ezért nyáron célszerű odamenni (ruhatár pl. egyáltalán nincs).

Kraft: belvárosban van, jó a zene, vegyes korosztály itt is. Az árak szintén nem alacsonyak. Itt van ruhatár, és jó a zene.

ezeken kívül van még a Club Play, ami szintén Bp azon részén van, mint a Rio.

2015. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!