Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan öltöztök be KAMIONOSOK...

Hogyan öltöztök be KAMIONOSOK ÉS K*RVÁK-ra?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok
2010. febr. 25. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
K*rva vagy, vagy kamionos?
2010. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

SEHOGY!

Én hercegnő leszek! :D

2010. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, de hercegnő leszel? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?!!! :D
2010. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

MIT nem értesz, te kretén?!

NEM kamionosnak és NEM k*urvának öltözök be, hanem hercegnőnek!!! Szótagoljam?!

Mi ezen az ellentmondás, te szerencsétlen?!

2010. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kettővel ez előtti tényleg nem érti a dolgot:D Mert minden k*rva egyébként királylánynak képzeli magát :D De ez tök unalmas, amikor be kell öltözni, akkor a lányok 90%-a mindig k*rvának öltözik, ez olyan, mint amikor én farsangon köpenyben, munkavédelmi szemüvegben virítottam, közben meg minden hétköznap ez van rajtam kb., csak későn szóltak, hogy be kéne öltözni :D Az, hogy a k*rvák k*rvának öltöznek, abban mi a poén?:D
2010. febr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
B@zd meg te hülye vagy és szánalmas. Az a k_urvára ellentmondásos, hogy azt írtad sehogy nem öltözöl be, de mivel hercegnő leszel vagy mi a szar, ezért valahogy akkor mégis befogsz öltözni és nem hiszem, hogy ezen ennyire ki kéne akadnod. Idióta... Neked se sok eszed van látom, és a színvonal is ott van rendesen.. -.-'
2010. febr. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, mivel a kérdés nem az volt, hogy hogyan öltözzön be kamionosnak vagy krvának, ezért az érvelés szar volt. Az előzőnek van igaza.


Amúgy nem tudom mi ez.

2010. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ő NEM ANNAK ÖLTÖZIK BE ,HANEM HERCEGNŐNEK.NEKTEK NINCS IGAZATOK,EZ NEM ELLENTMONDÁS.MERT NEM AZ VOLT A KÉRDÉS, HOGY BEÖLTÖZIK-E VAGY SEM.
2010. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ja, mivel a kérdés nem az volt, hogy hogyan öltözzön be kamionosnak vagy krvának, ezért az érvelés szar volt. Az előzőnek van igaza.


Amúgy nem tudom mi ez.



Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-26 10:54


Akkor mi volt a kérdés ha nem az?OKOS

2010. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na akkor neked is elmagyarázom, hogy miért is ellentmondásos amit az az értelmes hölgyemény írt, akinek nagyon szép és választékos a szókincse. :)

A kérdés ugye az, hogy minek öltözünk be?! Ő erre azt írta, hogy SEHOGY, de hercegnő vagy királylány vagy mi lesz. Viszont ha sehogy nem öltözik be, akkor, hogy lesz királylány??? Szóval értitek. Vagy akkor írja azt, hogy EGYIKNEK SEM, hanem ő másnak fog beöltözni. Ennyi.

2010. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!